Очила онлайн

MARC JACOBS SUNGLASSES MARC 719/S 807

MARC JACOBS МЪЖКИ СЛЪНЧЕВИ ОЧИЛА
          
  0   4873
  В наличност
       Free Delivery

Marc Jacobs модел MARC 719/S 807 BLACK / GREY SHADED GOLD MIRROR
Мъжки слънчеви очила 
Очилата са оригинални, притежават всички белези за автентичност
RRP: 229- €
*RRP (Recommended retail price) е Продажната цена, препоръчана от производителя
100% UVA и UVB защита
Цветът на рамките e черен лъскав със златни метални акценти и лого на марката
Стъклата са сиви - опушени със златен огледален ефект
Форма: правоъгълна
Параметри:
Категория на филтъра: 3
Лого на марката

  • Дължина на дръжките:
    14,5 cm
  • Ширина на моста:
    1,9 cm
  • Ширина на стъклата:
    5,3 cm
    Материал на рамката: висококачествена пластмаса и метал
     

В комплект с калъф и кърпичка на марката
 


Търговец : Гейт.БГ ЕООД
Производител : Safilo group, Italia

  RRP* : 229.00   
  Спестявате : 127.00   
Цена : 102.00 EUR
199.49 BGN

F.A.Q.

Всички предлагани от Sunglasses.bg слънчеви очила и рамки за очила Marc Jacobs са оригинални, в комплект с калъф, кърпичка, сертификати за автентичност и данъчни документи с изписани наименование и номер на модела.

Всички слънчеви очила Marc Jacobs имат 100% UV защита. Рамките за диоптрични очила Marc Jacobs са с демо стъкла и на тяхно място следва да се сложат изработени според вашата рецепта диоптрични стъкла.

Аутлет се наричат модели и/или колекции очила, които към настоящият момент са били вече пуснати в продажба от официалният носител на правата върху марката за ЕС. Sunglasses.bg предлага единствено оригинални очила Marc Jacobs под формата на аутлет - модели от изминали колекции.

Може да поръчате чрез формата за БЪРЗА ПОРЪЧКА на сайта. Следвайте стъпките, посочени в страницата на артикула! Важно е пълно и коректно да попълвате всички полета, за да обработим бързо и коректно Вашата заявка!

На посочения от Вас емейл адрес ще получите съобщение от сайта, с линк за потвържение на поръчката. След като направите и това, може да сте сигурни, че Вашата поръчка е приета. Преди изпращане на пратката, ще получите позвъняване от наш служител за да уточним детайли по доставката.

Sunglasses.bg работи с куриерски фирми Еконт Експрес и Спиди. Всички поръчки подадени до 17.00 часа се изпращат същия ден и се получават на следващия.

Доставката до офисите на куриерски фирми СПИДИ и ЕКОНТ ЕКСПРЕС са безплатни за територията на цялата страна

При получаване на пратката трябва да заплатите наложения платеж на куриера - в брой или с кредитна карта. Сумата за плащане сме Ви изпратили предварително, при приключване на поръчката.

Всички очила изпращаме с опция ПРЕГЛЕД И ПРОБА ПРЕДИ ПЛАЩАНЕ. При получаване на пратката, имате право да прегледате, пробвате и тествате Вашият избор. Ако Ви удволетворява, заплащате наложения платеж и очилата са ваши. Ако не – дължите единственно куриерските разходи за връщане на пратката!

Законовата гаранция на очилата Marc Jacobs е 24 месеца. В срок до 14 дни от датата на получаването имате право да замените очилата или да се откажете от сделката.

Почистването на стъклата и рамките на вашите очила Marc Jacobs трябва да става внимателно с приложената в комплекта мека кърпичка и с течност, която не съдържа спирт или други активни химически съставки - топла вода със сапун е напълно достатъчно.

Може да добавите до 4 модела очила в количката с доставка до офис на ЕКОНТ ЕКСПРЕС. При куриера ще имате възможност да прегледате моделите и да заплатите само този който ви удволетворява. Останалите се връщат при нас служебно, като дължите такса за връщането на куриера.

MARC JACOBS МЪЖКИ СЛЪНЧЕВИ ОЧИЛА